Menu
Filter
Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.

Варіанти доставки:

  • Стандартна - в будні дні з 11:00 до 18:00. За годину до доставки з вами зв'яжуться. Послуги: доставка, доставка + занос, доставка + занос + збірка.
  • Термінова - (замовлення оформлене до 12:00) - доставка на наступний день або через день у зручний для нас час. Послуги доставка, доставка + занос (з приводу збірки обговорювати з логістом)
  • Пріоритетна доставка. Для товарів, у яких є акційний банер !!! У зручний для ВАС день, в зручний для ВАС час (тільки Київ, тільки до 20: 00 *). Послуги: доставка, доставка + занос, доставка + занос + збірка за погодженням з логістом (залежить від виду товару). Обумовлюється при оформленні замовлення.
  • Пріоритетна доставка. Для товарів, без акційного банера !!! У зручний для ВАС день, в зручний для ВАС час (тільки Київ, тільки до 20: 00 *). Послуги: доставка, доставка + занос, доставка + занос + збірка за погодженням з логістом (залежить від виду товару). Вартість по Києву: +200 грн. до замовлення + вартість замовлених послуг.
  • Відхилення по замовленому часу + -30 хв.
  • Суботня доставка - в зручну для НАС суботу, на протязі дня. Послуги: доставка, доставка + занос, доставка + занос + збірка.

Вартість доставки по Києву

Найменування товару

Вартість замовлення від 1500 грн*

Ліжка

ДОСТАВКА БЕЗКОШТОВНА

Ліжечка для новонароджених

Комод для сповивання

Столики і стільчики

Парти та крісла

Аксесуари

Матраци

Пуфи

Ігрове та спортивне обладнання

Та ін.

Дивани

от 100 грн

Комплекти меблів від 3-х об’ємних позицій

350 грн.

Ліжечка для новонароджених Multi-bed 

150 грн

 

* Вартість доставки товару вартістю до 1500 грн – згідно з тарифами Нової Пошти. Ціни є актуальними, якщо інше не зазначено безпосередньо в карточці товару.

Вартість доставки за містом

Найменування товару

Вартість замовлення
до 1500 грн.

Вартість замовлення
від 1500 грн.

Ліжка

За тарифами перевізника
Нової Пошти

14 грн/км від КП
або від межі міста

Ліжечка для новонароджених

Комод для сповивання

Столики і стільчики

Парти та крісла

Аксесуари

Матраци

Пуфи

Ігрове та спортивне обладнання

 

*Ціну доставки ви можете вирахувати самостійно. Для цього відкрийте карту Google Maps, в поле "Звідки" вказуємо Київ, "Куди" — Вашу адресу. Від зазначеної відстані віднімаємо 15 км. Якщо отримане значення менше 50 км від центру Києва — 14 грн/км. У разі, якщо отримане значення більше, ніж 50 км від центру Києва — перші 50 км клієнт платить за тарифом 14 грн/км, а залишок по 25 грн/км.

Можливе замовлення наступних послуг:

— Доставка
— Доставка + занос
— Доставка + занос + збірка
— Установка спортивних куточків, пісочниць, дитячих гірок і комплексів

Занесення

Підйом меблів на ваш поверх — платна послуга. Вартість занесення в квартиру залежить від габаритів та ваги замовлених меблів, а також від умов роботи (наявність ліфта, його відсутність, тощо). Замовлення підйому меблів в квартиру оговорюється з менеджером додатково під час оформлення вашого замовлення.

Занесення меблів до парадного/під'їзду/ліфта/на 1-й і наступні поверхи приватного будинку — платне.

У разі, якщо неможливо здійснити занесення (не працює ліфт/замовлення не проходить за габаритами/немає місця для зберігання/неможливо безпечно занести товар в приміщення) – нажаль, послуга надана не буде.

* Для здійснення занесення меблів:

— вказати менеджеру наявність ліфта та його тип (вантажопідйомний/пасажирський)
— забезпечити в приміщенні необхідний простір для занесення і подальшого розташування меблів
— якщо в день доставки у вас не працює ліфт, просимо повідомити про це заздалегідь, бо вартість послуги занесення буде змінено, або ж замовлення буде перенесено на більш зручний день.

Збірка

Збірку меблів здійснюють професійні збирачі, які мають багаторічний досвід роботи. Збирачі несуть повну відповідальність за якість складання меблів. Відповідальність за нерівність стін або підлоги, що може призвести до неправильного встановлення (зазори між тумбочками, перекошування виробу і т.д.) несе безпосередньо замовник! Вартість послуги збірки уточнюйте у менеджера.

— Місце (кімната), де будуть проводитися роботи по установці (збірці) меблів, має бути заздалегідь звільнено від старих меблів та інших предметів. У разі випадку нестачі місця для складання меблів - збирачі мають право поїхати з адреси без виконання роботи. Це не означає що послуга збірки не буде здійснена - збирачі приїдуть тоді коли ви звільните їм місце для роботи. У разі якщо доставка здійснювалась за місто, вартість виїзду спеціалістів сплачується повторно, та буде здійснюватися у зручний для нас час.
— Збирач не несе відповідальності за пошкодження кабелів, проводки, шпалер, пластику, плитки та інших оздоблювальних матеріалів в процесі свердлення отворів під навішування меблів.
— Збирачі не пропонують послуги з перенесення розеток, вимикачів, та не переносять меблі, що заважають — вам слід підготуватися до приїзду збирачів самостійно.

УВАГА!!! У разі самостійного занесення і складання претензії щодо пошкодження та некомплектності меблів не приймаються.

Додаткові послуги під час збирання:

Один отвір в стіні для навішування — 15 грн. Попередьте менеджера про необхідність свердління заздалегідь, будь ласка, та вкажіть тип стін - збирачам необхідно придбати кріплення та взяти відповідний інструмент. У разі якщо збирачі не були попереджені заздалегідь, навішування проводитись не буде.

Самовивіз

Самостійний вивіз дрібногабаритних товарів (таких як наматрацник, подушка або постільний комплект) можливий як зі складу, так і з салонів. Самовивіз великогабаритної продукції відбувається тільки зі складу (вул. Новозабарська, 21), або зі зручного для вас відділення компанії-перевізника (Нова пошта, Делівері). Покупець зобов'язується попередньо узгодити час відвідування складу з комірником, зателефонувавши за номером 067-844-96-67, але не пізніше ніж за годину до запланованого візиту на склад. Повний розрахунок за товар, згідно з договором, вноситься при отриманні продукції за готівковим розрахунком.

— самовивіз здійснюється тільки в будні дні в робочий час з 10:00 до 17:00
— самовивіз також передбачає, розтин упаковки на складі продавця для перевірки якості та комплектності продукції. Всі претензії щодо якості меблів та комплектності після здійснення перевірки і самовивозу не приймаються!

* Самовивіз можливий для всіх товарів (якщо інше не зазначено в описі бажаного товара)

Доставка по Україні

Компанія «Mebel-baby» для Вашої зручності пропонує доставку наступними компаніями-перевізниками:

 «Нова Пошта»:

— Товари для новонароджених (ліжка, матрац та аксесуари) - передоплата 200 грн.
— Ви вносите передоплату за замовлення в розмірі 15%, залишок оплати здійснюється за фактом отримання (післяплата), що становить 20 грн + 2% від суми накладеного платежу + оплата доставки при отриманні на складі Нової Пошти.
— Ви вносите 100% передоплату на картку Альфа-Банку + оплачуєте доставку при отриманні замовлення на складі Нової Пошти.
— Можливе здійснення доставки практично по всьому світу, згідно умов і тарифів Нової Пошти.

Доставка «Делівері»:

Ви робите 100% передоплату замовленого товару на карту Альфа-Банку + оплата доставки при отриманні на складі Делівері.

Адресна доставка — "до дверей" і вартість заносу (підйому) товару, якщо такі послуги потрібні, сплачується відповідно до тарифів транспортної компанії. Вартість доставки формується компанією-перевізником, виходячи з габаритів, ваги, а також місця призначення доставки. Приблизну вартість доставки у ваше місто, а також вартість додаткових послуг ви можете дізнатися зателефонувавши на гарячу лінію перевізника:

Нова пошта   0 800 500 609
Делівері        0 800 509 509

УВАГА!!! Перед відправкою вантажу ми обов'язково оглядаємо товар і страхуємо його на повну вартість. У разі виникнення проблем з товаром за виною перевізника (загублений, пошкоджений, та т.п.). Вам обов'язково слід зателефонувати нашому продавцю-консультанту і тільки після цього обов'язково складаєте «Акт рекламації» у офісі компанії перевізника, в якому вказуєте причину рекламації. Без оформлення даного акту, ми не зможемо допомогти вам вирішити дану проблему. Після виконання всіх вищевказаних дій подальші переговори з компанією-перевізником ведемо ми. Вам буде відправлено новий товар, якщо такий є в наявності на складі, або ви зможете зробити нове замовлення, або ж вам будуть повернуті гроші. У разі якщо після отримання товару ви визначили що він вам не підходить, ви можете відмовитися від нього, відправивши його нам назад. Вам буде повернено передоплату у тому разі, якщо товар не був у використанні.

Mebel-baby радить використовувати компанію Нова Пошта для доставки ваших замовлень. Їхні послуги дорожче, ніж у інших аналогічних компаній, але у Нової Пошти рідко відбуваються пошкодження під час перевезення. Навіть якщо така неприємність сталася — вони завжди сплачують страхову компенсацію.

Рекомендуємо до перегляду реальний випадок доставки меблів у наших клієнтів не через Нову пошту.